AVEO Doucheschuim Paradise Escape, 200 ml

Milde reiniging en tropische douche-ervaring

Nieuw!

€ 2,19

(€ 10,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Tropische geur en romig schuim
  • Reinigt mild en bevat glycerine

Vaak samen gekocht met AVEO Good Mood Douchegel, 200 ml

AVEO Doucheschuim Paradise Escape, 200 ml € 2,19 (€ 10,95 / L)
AVEO Good Mood Douchegel, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Totaalprijs: € 4,48
Beschrijving

Het doucheschuim Paradise Escape van AVEO reinigt je huid mild en zorgt dankzij de tropische geur voor een aangename douche-ervaring. De verzorgende formule is geschikt voor elk huidtype.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Sluit aan op de behoeften van iedere huid.
  • Milde reiniging: Verwijdert vuil op een zachte manier van de huid.
  • Romige schuimtextuur: Voelt aangenaam zacht aan op de huid.
  • Tropische geur: Laat een aangename tropische geur achter.
  • Bevat glycerine: Formule met verzorgende glycerine.

Art. nr.: MUE-101193
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200311325894
Producentnummer: 101193
Merken: AVEO
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Duitsland, jocosregensburg.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor AVEO Doucheschuim Paradise Escape

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder