adidas UEFA Champions League Pro Player After Shave, 100 ml

Aangenaam huidgevoel en verzorging na het scheren

Nieuw!

€ 8,09

(€ 80,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren & elk huidtype
  • Aromatische geur
  • Eenvoudige toepassing in een splashflacon

Vaak samen gekocht met adidas Victory League Eau de Toilette, 50 ml

adidas UEFA Champions League Pro Player After Shave, 100 ml € 8,09 (€ 80,90 / L)
adidas Victory League Eau de Toilette, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 17,18
Beschrijving

De UEFA Champions League Pro Player After Shave van adidas is een aftershaveverzorging voor heren die geschikt is voor elk huidtype. Je gebruikt hem na het scheren en geniet van een aangenaam huidgevoel met een aromatische geur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt verzorgende eigenschappen voor de huid na het scheren.
  • Aromatische geurcompositie: Met een hartnoot van appelakkoord, wierook en tonkaboon, aangevuld met een basisnoot van patchoeli, cypriololie en cederhout.
  • Splashflacon: Maakt eenvoudig doseren en aanbrengen mogelijk.

Art. nr.: MUE-99350225025
Inhoud: 100 ml
EAN: 3616306127593
Producentnummer: 99350225025
Merken: adidas
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas UEFA Champions League Pro Player After Shave

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder