VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Bodylotion, 200 ml

Rijke lichaamsverzorging voor een merkbaar soepele huid

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge & veeleisende huid
  • Met vanillebloesemgeur & macadamiaolie
  • Vegan formule zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Bodylotion, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 8,18
Beschrijving

De Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Bodylotion van VANDINI is een rijke verzorging voor de droge en veeleisende huid en zorgt voor een merkbaar soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de veeleisende huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de droge en veeleisende huid.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met macadamiaolie, bloemenwater en een Comfort-complex van vitamine E en allantoïne.
  • Snelle absorptie: Trekt snel in, is gemakkelijk te verdelen en laat geen vettig laagje achter.
  • Ondersteunende verzorging: Ondersteunt de natuurlijke barrièrefunctie van de huid.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder siliconen, parabenen of minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342330
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221578
Producentnummer: 44342330
Merken: VANDINI
Huidtype: Veeleisende huid, Droge huid
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Comfort Vanillebloesem & Macadamiaolie Bodylotion