syoss Haarschuim Max Hold 250 ml Holdniveau 4, 250 ml

Betrouwbare fixatie en verzorging voor je perfecte haarstyling

Nieuw!

€ 6,49

(€ 25,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Extra sterke fixatie & soepelheid
  • Plakt niet & is gemakkelijk uit te borstelen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Haarschuim Max Hold 250 ml Holdniveau 4, 250 ml € 6,49 (€ 25,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 19,58
Beschrijving

Het Haarschuim Max Hold Holdniveau 4 van syoss geeft je haar betrouwbare fixatie en maakt het tegelijkertijd soepel en glanzend. De formule maakt het haar weerbaar en zorgt voor een langhoudende styling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langhoudende fixatie: Biedt tot 48 uur fixatie voor je haarstyling.
  • Soepelheid en glans: Geeft het haar een soepel gevoel en een mooie glans.
  • Plakt niet: Laat geen resten achter en is gemakkelijk uit te borstelen.
  • Beschermend effect: Heeft een antistatische werking en droogt snel.

Toepassing: Voor gebruik goed schudden en de bus bij het doseren rechtop houden. Over vochtig haar verdelen en niet uitspoelen; föhnwarmte versterkt het effect.


Art. nr.: MUE-2690413
Inhoud: 250 ml
EAN: 5410091775315
Producentnummer: 2690413
Merken: syoss
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Haarschuim Max Hold 250 ml Holdniveau 4