SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,40 mm ISO 0, 8 stuks

Grondige reiniging van de interdentale ruimtes en eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 2,89

(€ 0,36 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor interdentale ruimtes & beugels
  • Flexibele handgreep voor eenvoudige hantering
  • Inclusief hygiënisch beschermkapje

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,40 mm ISO 0, 8 stuks € 2,89 (€ 0,36 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Interdental Sticks Premium 0,40mm ISO 0 van SensiDent maken een grondige reiniging van de interdentale ruimtes mogelijk en vormen een ideale aanvulling op je dagelijkse mondhygiëne. Ze zijn ook geschikt voor de verzorging van bruggen en beugels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert voedselresten en tandplak, ook op moeilijk bereikbare plekken.
  • Eenvoudige hantering: De flexibele handgreep ligt goed in de hand voor gecontroleerd gebruik.
  • Praktisch voor onderweg: Inclusief beschermkapje voor hygiënisch opbergen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Optimaal geschikt voor de verzorging van bruggen en beugels.

Art. nr.: MUE-5000031830
Inhoud: 8 stuks
EAN: 4053776019581
Producentnummer: 5000031830
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Perrigo Deutschland GmbH, Königstraße 26, 70173, Stuttgart, Duitsland, www.compeed.de/impressum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,40 mm ISO 0