SensiDent Interdentale Duo Sticks 2-3 mm ISO 2, 20 stuks

Eenvoudige en grondige reiniging van de interdentale ruimtes

Nieuw!

€ 4,09

(€ 0,20 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 stuks

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Combineert tandzijde & borstel
  • Reiniging van moeilijk bereikbare plekken

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Duo Sticks 2-3 mm ISO 2, 20 stuks € 4,09 (€ 0,20 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 6,88
Beschrijving

De Interdental Duo Sticks 2-3mm ISO 2 van SensiDent combineren tandzijde en een interdentale borstel in één praktisch hulpmiddel voor de dagelijkse mondhygiëne. Ze maken een eenvoudige en grondige reiniging van de interdentale ruimtes mogelijk en verwijderen voedselresten op moeilijk bereikbare plekken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 2-in-1-toepassing: Praktische combinatie van tandzijde en interdentale borstel.
  • Grondige reiniging: Verwijdert voedselresten betrouwbaar, ook op moeilijk bereikbare plekken.
  • Aangenaam gevoel: Smaakneutrale uitvoering.
  • ISO-maat 2: Optimaal geschikt voor interdentale ruimtes van 2 tot 3 mm.
  • Praktische verpakking: Geleverd in een hersluitbaar zakje.

Art. nr.: MUE-389
Inhoud: 20 stuks
EAN: 4053776019567
Producentnummer: 389
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Fit + Vital&Sensident, Hauptstraße 24, 59755, Arnsberg, Duitsland, www.mueller.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Duo Sticks 2-3 mm ISO 2