Schwarzkopf Got2B Curlz Stylinggel 150 ml, 150 ml

Gerichte definitie en hydratatie zonder plakkerig gevoel

Nieuw!

€ 8,09

(€ 53,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend & coily haar
  • Met extracten van rode algen
  • Definitie & bescherming tegen pluis

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Got2B Curlz Stylinggel 150 ml, 150 ml € 8,09 (€ 53,93 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Curlz Jelly Stylinggel 150 ml van Schwarzkopf is een speciale krullengel voor golvend, krullend en coily haar van haartype 2a-4c. De gel accentueert je krullen en coils, hydrateert ze intensief en verzorgt het haar op milde wijze.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte definitie: Vormt en accentueert krullen en coils met lichte fixatie en veerkracht.
  • Intensieve verzorging: Hydrateert het haar, geeft soepelheid en beschermt tegen pluis.
  • Zonder resten: Laat geen hard of knapperig laagje op het haar achter.
  • Siliconenvrije formule: Met extract van rode algen en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-2LDJ1
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100866636
Producentnummer: 2LDJ1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Curlz Stylinggel 150 ml

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder