Schwarzkopf BLONDE Oplichtende Spray S1 - Niveau 3, 125 ml

Stapsgewijs oplichten voor subtiele highlights

Nieuw!

€ 10,09

(€ 80,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor blond haar
  • Met verzorgende arganolie
  • Door warmte geactiveerde sprayformule

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf BLONDE Oplichtende Spray S1 - Niveau 3, 125 ml € 10,09 (€ 80,72 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 16,08
Beschrijving

De BLONDE Oplichtende Spray S1 - Niveau 3 van Schwarzkopf geeft blond haar een opgefriste uitstraling met subtiele highlights. De formule maakt het haar stapsgewijs 1 tot 2 tinten lichter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stapsgewijs oplichten: Maakt het haar per toepassing 1/4 tint lichter.
  • Door warmte geactiveerde formule: De werking wordt versterkt door warmte van bijvoorbeeld een föhn of zonlicht.
  • Verzorgende arganolie: De aanwezige arganolie verzorgt het haar tijdens het gebruik.
  • Eenvoudig in gebruik: Kan eenvoudig op het haar worden gesprayd.

Toepassing: Goed schudden voor gebruik.


Let op: Niet in het gezicht sprayen. Buiten bereik van kinderen houden.


Art. nr.: MUE-BLS1
Inhoud: 125 ml
EAN: 4015100432251
Producentnummer: BLS1
Merken: Schwarzkopf
Lightening Spray

Aqua, Hydrogen Peroxide, Etidronic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ammonium Hydroxide, Panthenol, Polyvinylpyrrolidon, Amodimethicone, Parfum, 2,6-Dicarboxypyridine, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Dipropylene Glycol, Disodium Pyrophosphate, Cetrimoniumchlorid, Trideceth-3, Trideceth-15, Linalool, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, CI 60730 (Violet 2)

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf BLONDE Oplichtende Spray S1 - Niveau 3

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder