Oral-B iO Opzetborstels Ultieme Reiniging, 6 stuks

Grondige tandreiniging en zachte verzorging van het tandvlees

Nieuw!

€ 49,99

(€ 8,33 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Exclusief voor Oral-B iO-handvatten
  • Ronde kop & microtrillingen
  • Tot 100% meer verwijdering van tandplak

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstels Ultieme Reiniging, 6 stuks € 49,99 (€ 8,33 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 55,48
Beschrijving

De iO Opzetborstels Ultieme Reiniging van Oral-B zijn exclusief ontworpen voor Oral-B iO-handvatten en zorgen voor een grondige tandreiniging. De ronde borstelkop combineert zachte microtrillingen met schuin geplaatste borstelharen voor een efficiënte verwijdering van tandplak.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve verwijdering van tandplak: Verwijdert tot 100 % meer tandplak dan een gewone handtandenborstel.
  • Ronde borstelkop: Omsluit elke tand afzonderlijk en ontziet daarbij het tandvlees.
  • Precieze hoek: Borstelbundels die onder een hoek van 16 graden staan, bereiken ook moeilijk toegankelijke plekken.
  • Praktische vervangingsindicator: Van kleur veranderende borstelharen verkleuren van groen naar geel om het optimale moment voor vervanging aan te geven.

Art. nr.: MUE-16194693
Inhoud: 6 stuks
EAN: 8700216194693
Producentnummer: 16194693
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstels Ultieme Reiniging