M.Asam MAGIC CARE Better Face Toner, 150 ml

Dagelijkse gezichtsverzorging als voorbereiding na het reinigen

Nieuw!

€ 19,19

(€ 127,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met 5% niacinamide & 2% Poreaway™
  • Zonder microplastics, siliconen & PEG

Vaak samen gekocht met M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel, 200 ml

M.Asam MAGIC CARE Better Face Toner, 150 ml € 19,19 (€ 127,93 / L)
M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Cleansing Gel, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 36,38
Beschrijving

De MAGIC CARE Better Face Toner van M.Asam is een gezichtstoner voor elk huidtype, ontwikkeld voor dagelijks gebruik na het reinigen. De toner bereidt je huid optimaal voor op de verzorging die volgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor elk huidtype.
  • Voorbereiding op verzorging: Bereidt de huid optimaal voor op de verzorging die volgt.
  • Formule met werkzame stoffen: Bevat 5% niacinamide en 2% Poreaway™ (harsextract van de mastiekboom).
  • Clean Beauty: Geformuleerd zonder microplastics, siliconen en PEG.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds met een wattenschijfje zachtjes op het gezicht aanbrengen.


Art. nr.: MUE-43647
Inhoud: 150 ml
EAN: 4049639436473
Producentnummer: 43647
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam MAGIC CARE Better Face Toner