M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask, 100 ml

Verfrissende verzorging voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 18,19

(€ 181,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Lichte, verkoelende geltextuur
  • Parfumvrij & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask, 100 ml € 18,19 (€ 181,90 / L)
M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 42,68
Beschrijving

De AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask van M.Asam is een gelmasker voor elk huidtype, dat ook geschikt is voor de gevoelige huid en zorgt voor een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkoelende textuur: Biedt een aangename gebruikservaring dankzij de lichte gelformule.
  • Geselecteerde formule: Bevat een hyaluronzuurcomplex en kweepeer- en mangosteenextract.
  • Parfumvrij en zonder siliconen: De formule is vrij van parabenen, siliconen, sulfaten en synthetische kleurstoffen.

Toepassing: 1 tot 2 keer per week aanbrengen op het gereinigde gezicht, de hals en het decolleté, 5 minuten laten inwerken en de resten vervolgens met een wattenschijfje verwijderen of zachtjes inmasseren.


Art. nr.: MUE-45163
Inhoud: 100 ml
EAN: 4049639451636
Producentnummer: 45163
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hydrating Hyaluron Mask