L'ORÉAL PARIS Elnett Volume - Zeer Sterke Fixatie Haarlak, 300 ml

Betrouwbare hold en volume zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 6,29

(€ 20,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn haar
  • Zeer sterke hold & volume
  • Zonder siliconen & makkelijk uit te borstelen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett Volume - Zeer Sterke Fixatie Haarlak, 300 ml € 6,29 (€ 20,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De Elnett Volume - Zeer Sterke Fixatie Haarlak van L'ORÉAL PARIS is een haarlak voor fijn haar die de haaraanzet er voller laat uitzien. De haarlak fixeert je styling betrouwbaar zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar volume: Laat fijn haar en de haaraanzet er voller uitzien.
  • Sterke hold: Biedt zeer sterke hold voor langhoudende styling en behoudt de beweging van het haar.
  • Lichte verzorging: De formule bevat geen siliconen, helpt frizz tegen te gaan en is makkelijk uit te borstelen.
  • Nauwkeurige verdeling: De ultrafijne nevel zorgt voor een gelijkmatige toepassing zonder zichtbare resten.

Art. nr.: MUE-A7228516
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600521575543
Producentnummer: A7228516
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Dimethyl Ether, Va/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Ascorbic Acid, Aminomethyl Propanol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elnett Volume - Zeer Sterke Fixatie Haarlak