Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Aprilfris, 4,50 L

Grondige reiniging en frisheid voor je kleding

Nieuw!

€ 27,99

(€ 6,22 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,50 L

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de wasmachine & vlekken
  • Diepe reiniging, ook bij koud wassen
  • Langdurige frisheid & bescherming tegen geurtjes

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Aprilfris, 4,50 L € 27,99 (€ 6,22 / L)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 31,48
Beschrijving

Het Universeel Vloeibaar Wasmiddel Aprilfris van Lenor zorgt voor schone kleding en langdurige frisheid. De dieptereinigingsformule verwijdert vuil en geurtjes op betrouwbare wijze en is ook geschikt voor het voorbehandelen van vlekken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dieptereinigingsformule: Verwijdert vuil en geurtjes, ook bij koud wassen.
  • Langdurige frisheid: Biedt 3x langer aanhoudende frisheid en extra bescherming tegen geurtjes.
  • Voorbehandeling van vlekken: Geschikt om vlekken direct voor te behandelen.

Art. nr.: MUE-30174794
Inhoud: 4,50 L
EAN: 8006530174794
Producentnummer: 30174794
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, zeep, enzymen, optische witmaker, conserveringsmiddel, benzisothiazolinone, geurstoffen, benzyl salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, hexyl cinnamal, limoneen, linalool, linalylacetaat, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301 + P312 - Bij inslikken: bij onwel voelen een Antigifcentrum / arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Aprilfris