KORRES Vanilla Freesia Eau de Toilette, 50 ml

Zinnelijke geurcompositie voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 49,49

(€ 989,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Bloemige & zoete geurnoten
  • Fijne verstuiving dankzij de pompverstuiver

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

KORRES Vanilla Freesia Eau de Toilette, 50 ml € 49,49 (€ 989,80 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 58,08
Beschrijving

De Vanilla Freesia Eau de Toilette van KORRES is een damesgeur met een bloemig karakter en warme, zoete accenten. De geurcompositie is geschikt voor dagelijks gebruik en is eenvoudig aan te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurnoot: Combineert jasmijn, fresia en perzik in de hartnoot met bergamot, thee en lychee in de topnoot.
  • Warme basis: Afgerond met een basisnoot van patchoeli en muskus.
  • Fijne dosering: De praktische pompverstuiver zorgt voor een fijne verdeling van de geur.
  • Voor elke dag: Ontworpen voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-21006431
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069090608
Producentnummer: 21006431
Merken: KORRES
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Vanilla Freesia Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder