KORRES Sea Salt Coconut Bodymilk, 200 ml

Lichaamsverzorging voor een soepel en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Soepel huidgevoel & aangename geur
  • Met biologische amandelolie, aloë & provitamine B5

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Sea Salt Coconut Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Sea Salt Coconut Bodymilk van KORRES is een verzorgende bodylotion voor elk huidtype die voor een soepel huidgevoel zorgt. Bij dagelijks gebruik naar behoefte draagt hij bij aan een verzorgde uitstraling van de huid en laat hij een aangename geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt verzorging voor het hele lichaam.
  • Soepele huid: Geeft de huid een zacht gevoel en laat een aangename geur achter.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met biologische amandelolie, aloë en provitamine B5.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder siliconen, parabenen, ftalaten, minerale oliën, paraffines en synthetische kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-21014122
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137686
Producentnummer: 21014122
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Glyceryl Stearat Citrat, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Decyl Cocoate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Ascorbyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Distarch Phosphate, Glycerin Soja Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lecithin, Panthenol, Phenylpropanol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Gluceptate, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum, Lactic Acid, Sodium Citrate

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Sea Salt Coconut Bodymilk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder