Jean&Len Handcrème Pioenroos/Lychee, 75 ml

Verzorgende handcrème voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 3,29

(€ 43,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale tot droge huid
  • Met panthenol & sheaboter
  • Trekt snel in zonder te plakken

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml

Jean&Len Handcrème Pioenroos/Lychee, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Handcrème Pioenroos/Lychee van Jean&Len is ontwikkeld voor normale tot droge huid en zorgt voor een soepel huidgevoel. De crème laat zich gemakkelijk verdelen en geeft de handen een aangenaam verzorgd gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor normale tot droge huid: Verzorgt de handen mild en geeft een aangenaam huidgevoel.
  • Verzorgende formule: Bevat panthenol, sheaboter, zonnebloemolie, cupuaçuboter en cacaoboter.
  • Trekt snel in: Trekt snel in zonder een plakkerig laagje achter te laten.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder siliconen, parabenen en paraffinen.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling met een zachte geur van pioenroos en lychee.

Art. nr.: MUE-2800101065
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262401736186
Producentnummer: 2800101065
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Handcrème Pioenroos/Lychee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder