Jean&Len Hand & Body Balm Peony/Lychee, 500 ml

Aangenaam huidgevoel en snelle verzorging voor handen en lichaam

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Pioenroos- & lycheegeur
  • Met biologische arganolie & sheaboter

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Hand & Body Balm Peony/Lychee, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Hand & Body Balm Peony/Lychee van Jean&Len is een verzorging voor handen en lichaam voor elk huidtype die voor een verzorgde uitstraling zorgt. De formule met de geur van pioenroos en lychee geeft een aangenaam gevoel op de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zorgvuldig samengestelde formule: Bevat biologische arganolie, sheaboter en vitamine E.
  • Aangenaam huidgevoel: Trekt snel in en laat geen plakkerig laagje achter.
  • Praktische verpakking: Wordt geleverd in een fles met pompdispenser.
  • Voor elk huidtype: Geeft handen en lichaam een verzorgde uitstraling.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder parabenen, siliconen en microplastics.

Art. nr.: MUE-2800100519
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730368
Producentnummer: 2800100519
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Balm Peony/Lychee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder