Jean&Len Body Butter Cranberry/Vanille, 200 ml

Rijke verzorging en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 29,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge tot zeer droge huid
  • Geur van cranberry & vanille
  • Zonder siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Body Butter Cranberry/Vanille, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

De Body Butter Cranberry/Vanille van Jean&Len is een rijke lichaamsverzorging voor droge tot zeer droge huid die een soepel huidgevoel geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van droge tot zeer droge huid.
  • Verzorgende formule: Bevat cacaoboter, sheaboter, cranberryzaadolie en vanille-extract.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder siliconen, parabenen, minerale oliën en microplastics.
  • Romige textuur: Laat zich aangenaam verdelen en trekt goed in.
  • Fruitige geur: Laat een aangename geur van cranberry en vanille achter.

Art. nr.: MUE-2800100535
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262401732058
Producentnummer: 2800100535
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Body Butter Cranberry/Vanille

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder