GYADA Cosmetics Versterkende Hittebeschermer met Spirulina & AQ-Save, 100 ml

De ideale bondgenoot voor het gebruik van een föhn & een stijltang

€ 18,09

(€ 180,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle haartypes
  • Verbetert hydratatieniveaus
  • Beschermt tegen schadelijke invloeden van buitenaf

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

GYADA Cosmetics Versterkende Hittebeschermer met Spirulina & AQ-Save, 100 ml € 18,09 (€ 180,90 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 32,18
Beschrijving

De hittebeschermer bevat spirulina en AQ-save, een innovatief actief ingrediënt afgeleid van biologische Italiaanse kastanjes. Het vormt een beschermende barrière op het haar en verbetert zo de hydratatieniveaus - inclusief oververwerkt haar door hitteschade en schadelijke omgevingsinvloeden. Spirulina, haver, paardenstaart en ginseng herstructureren het haar.

Toepassing:

  • Verdeel op het haar voordat je een haardroger of stijltang gebruikt. Kan worden gebruikt op droog haar.
Art. nr.: XEC-GYA-GC058.1
Inhoud: 100 ml
EAN: 8054609981668
Producentnummer: GC058.1
Merken: GYADA Cosmetics
Haartype: Elk haartype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Kleurstoffen, Parabenen, PEG, Siliconen, Dierproeven, SLES
Certificaten: PETA approved
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Propandiol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Hydrolized Wheat Protein, Glycine Soja (Soybean) Protein, Equisetum Arvense Extract[1], Panax Ginseng Root Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Spirulina Maxima Extract, Sodium Pca, Lysine Hci, Arginine Ferulate, Biotin, Niacinamide, Valine, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetearylalcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum[2], Citricacid

  1. uit biologische teelt
  2. volgens AIAB-richtlijnen
Juridische informatie
Fabrikant: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italië, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GYADA Cosmetics Versterkende Hittebeschermer met Spirulina & AQ-Save

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder