Gillette Series Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 400 ml

Betrouwbare bescherming tegen huidirritatie tijdens het scheren

Nieuw!

€ 5,39

(€ 13,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met aloë vera & verkoelend effect
  • Laat de mesjes gemakkelijker glijden

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Series Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 400 ml € 5,39 (€ 13,48 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 25,88
Beschrijving

Het Series Scheerschuim voor de Gevoelige Huid van Gillette beschermt jouw huid tijdens het scheren betrouwbaar tegen huidirritatie en snijwondjes. De formule verkoelt het gezicht merkbaar en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Beschermt tegen huidirritatie, snijwondjes, een branderig gevoel, prikken, roodheid en een trekkerig gevoel.
  • Met aloë vera: Verkoelt en verfrist de huid direct tijdens het scheren.
  • Soepel glijden: Laat de mesjes gemakkelijker bewegen voor merkbaar minder trekken en haperen.
  • Aangename geur: Laat na gebruik een mannelijke geur achter.

Art. nr.: MUE-30162906
Inhoud: 400 ml
EAN: 8006530162906
Producentnummer: 30162906
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Series Scheerschuim voor de Gevoelige Huid