GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Gekleurde Roll-on Zonbescherming SPF 50+, 50 ml

Betrouwbare zonbescherming en verzorging tegen uitdroging

Nieuw!

€ 9,09

(€ 181,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Zeer hoge bescherming (SPF 50+)
  • Bestand tegen water, zand & zweet

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Gekleurde Roll-on Zonbescherming SPF 50+, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 13,08
Beschrijving

De Ambre Solaire Sensitive Expert+ Gekleurde Roll-on Zonbescherming SPF 50+ van GARNIER biedt een zeer hoge bescherming tegen UVB-straling en lange UVA-stralen voor de gevoelige kinderhuid. De verzorgende formule beschermt de huid tegen uitdroging en blijft ook bij contact met water, zand en zweet goed zitten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge beschermingsfactor: Biedt zeer hoge bescherming tegen UVB-straling en lange UVA-stralen met SPF 50+.
  • Bestand tegen water, zand en zweet: Blijft goed zitten bij contact met water, zand en zweet.
  • Verzorgende formule: Bevat Ceramide-Protect, verzorgt de huid en beschermt tegen uitdroging.
  • Praktisch formaat: Roll-on met applicatiekleur voor eenvoudig aanbrengen.

Art. nr.: MUE-C7191000
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600542656108
Producentnummer: C7191000
Merken: GARNIER
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Isopropyl Palmitate, Diisopropyl Adipate, Glycerin, Propandiol, Isopropyl Myristate, Diisopropyl Sebacate, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Dicaprylyl Ether, Tocopherol (Vitamin E), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, CI 15510 (Orange 4), CI 15985 (Yellow 6), Hydroxyacetophenone, Sodium Polyacrylate, Sodium Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Drometrizole Trisiloxane, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl Glycol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ceramide Np, Citric Acid, Potassium Sorbate

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Gekleurde Roll-on Zonbescherming SPF 50+