Durance Les Eternelles Eau de Parfum Sensueel Monoi, 50 ml

Exotische geurbeleving met bloemige en houtachtige noten

Nieuw!

€ 47,49

(€ 949,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bloemige geur met Tiaré & frangipani
  • Noten van kokosnoot & sandelhout
  • Met krachtige vanille-absolue

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Eau de Toilette 'Fleur d'Oranger', 100 ml

Durance Les Eternelles Eau de Parfum Sensueel Monoi, 50 ml € 47,49 (€ 949,80 / L)
Durance Les Eternelles Eau de Toilette 'Fleur d'Oranger', 100 ml € 42,49 (€ 424,90 / L)
Totaalprijs: € 89,98
Beschrijving

Het Les Eternelles Sensueel Monoi Eau de Parfum van Durance combineert bloemige en houtachtige noten tot een uitgebalanceerde geurcompositie.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Bloemige noten: Bevat geurnoten van Tiaré en frangipani.
  • Verleidelijke accenten: Combineert noten van kokosnoot, vanille-absolue en sandelhout.
  • Intense geur: Verfijnd met krachtige vanille-absolue.

Art. nr.: MUE-11473
Inhoud: 50 ml
EAN: 3287570114734
Producentnummer: 11473
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Les Eternelles Eau de Parfum Sensueel Monoi