Dove Deodorantspray met Zinkcomplex & Rozengeur 0% Aluminiumzouten, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 5,39

(€ 35,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige okselhuid
  • Met rozengeur & zinkcomplex
  • Zonder aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deodorantspray met Zinkcomplex & Rozengeur 0% Aluminiumzouten, 150 ml € 5,39 (€ 35,93 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 9,28
Beschrijving

De Deodorantspray met Zinkcomplex en Rozengeur 0% Aluminiumzouten van Dove is een Deodorant Spray voor de gevoelige okselhuid die langdurige bescherming biedt tegen lichaamsgeur. De formule zorgt voor een aangenaam, soepel en verzorgd huidgevoel en geeft een fris en schoon gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Biedt tot 72 uur bescherming tegen lichaamsgeur.
  • Werking tegen bacteriën: De formule met zinkcomplex bestrijdt bacteriën die geurtjes veroorzaken.
  • Verzorgende formule: Bevat 1/4 verzorgende crème en is volledig vrij van aluminiumzouten.
  • Aangename geur: Laat een zachte rozengeur achter op de huid.

Art. nr.: MUE-T188978
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181889653
Producentnummer: T188978
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deodorantspray met Zinkcomplex & Rozengeur 0% Aluminiumzouten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder