Dove Advanced Care Douchecrème Intensieve Verzorging & Olie met Arganolie, 225 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 3,49

(€ 15,51 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met arganolie & verzorgende bestanddelen
  • Formule zonder SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Advanced Care Douchecrème Intensieve Verzorging & Olie met Arganolie, 225 ml € 3,49 (€ 15,51 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De Advanced Care Douchecrème Intensieve Verzorging & Olie met Arganolie van Dove is een crèmedouche voor de droge huid die mild reinigt en voor een zacht en soepel huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Verzorgende formule: Bevat arganolie, plantaardige verzorgende bestanddelen en MicroMoisture-druppels.
  • Milde reiniging: Formule zonder SLES-sulfaat reinigt mild en is zacht voor het huidmicrobioom.
  • Fles met hergebruikt materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).
  • Formule: Volgens OECD-methoden kan tot 98% van de formule biologisch worden afgebroken.

Art. nr.: MUE-T146034
Inhoud: 225 ml
EAN: 8720181460029
Producentnummer: T146034
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Douchecrème Intensieve Verzorging & Olie met Arganolie