Bugatti Iconiq Platinum Eau de Toilette, 100 ml

Elegante geur voor jouw stijlvolle uitstraling van elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Kruidig geurkarakter
  • Houtachtige, frisse & aromatische noten

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Iconiq Platinum Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Iconiq Platinum Eau de Toilette van Bugatti is een geur voor heren met een kruidig geurkarakter. De compositie combineert houtachtige, frisse en aromatische noten voor een zelfverzekerde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidig geurkarakter: Combineert houtachtige, frisse en aromatische noten.
  • Veelzijdige top- en hartnoot: Opent met groene viooltjesbladeren, citrusachtig elemi en gember en ontwikkelt vervolgens cederhout, lavendel, kasjmierhout en patchoeli.
  • Warme basisnoot: Vloeit uit in amber, mos, guajakhout, cistus en sandelhout.
  • Stijlvol design: Wordt geleverd in een flacon met metallic uitstraling.

Art. nr.: MUE-41415
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395414152
Producentnummer: 41415
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Iconiq Platinum Eau de Toilette