BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks

Nauwkeurig in gebruik voor een glad huidgevoel

Nieuw!

€ 3,29

(€ 0,82 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames en elk huidtype
  • Glijstrip met aloë vera
  • Drie mesjes voor grondig scheren

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks € 3,29 (€ 0,82 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 30,78
Beschrijving

Het PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë van BIC maakt een grondige scheerbeurt mogelijk en zorgt voor een glad huidgevoel. De bediening is afgestemd op de behoeften van dames en het scheermes is geschikt voor elk huidtype.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondig scheren: Uitgerust met drie mesjes voor een nauwkeurig resultaat.
  • Glijstrip met aloë vera: Verrijkt voor aangenaam glijden over de huid.
  • Nauwkeurige bediening: De vaste scheerkop maakt gecontroleerde bewegingen mogelijk.
  • Voor elk huidtype: Veelzijdig te gebruiken voor je dagelijkse verzorging.

Art. nr.: MUE-872900
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123363823
Producentnummer: 872900
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder