Terra Naturi KRÄUTER Shampoo, 200 ml

Milde haarreiniging voor een fris en soepel gevoel

Nieuw!

€ 2,29

(€ 11,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal & vet wordend haar
  • Subtiele, frisse kruidengeur
  • Zonder siliconen & vegan

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Terra Naturi KRÄUTER Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 16,38
Beschrijving

De KRÄUTER Shampoo van Terra Naturi reinigt haar en hoofdhuid op milde wijze en zorgt voor een fris haargevoel. De formule is afgestemd op de behoeften van normaal haar en haar dat snel vet wordt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt haar en hoofdhuid op milde wijze.
  • Voor vet wordend haar: Ideaal afgestemd op normaal haar en haar dat snel vet wordt.
  • Plantaardige formule: Met biologische extracten van brandnetel, kaasjeskruid, berk, klein hoefblad, rozemarijn, paardenstaart en duizendblad.
  • Zonder siliconen en vegan: Formule zonder siliconen en zonder dierlijke ingrediënten.
  • Soepel gevoel: Gemakkelijk door vochtig haar te verdelen en laat een subtiele kruidengeur achter.

Art. nr.: MUE-600-90-0013-NEU
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200308938250
Producentnummer: 600-90-0013 NEU
Merken: Terra Naturi
Haartype: Vettig haar, Elk haartype, Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Acetum (Vinegar), Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Linalool, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract, Tocopherol (Vitamin E), Betula Alba Leaf Extract, Tussilago Farfara Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Equisetum Arvense Extract, Achillea Millefolium Extract, Thymus Serpyllum Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi KRÄUTER Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder