syoss Stylinggel Power Hold, 150 ml

Sterke fixatie en verzorging voor je styling

Nieuw!

€ 5,39

(€ 35,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een versterkte haarstructuur
  • Met panthenol & niacinamide
  • Betrouwbare styling voor elke dag

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Stylinggel Power Hold, 150 ml € 5,39 (€ 35,93 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,48
Beschrijving

De Stylinggel Power Hold van syoss is een haargel voor de dagelijkse haarverzorging en styling. De formule zorgt tijdens het stylen voor een versterkte haarstructuur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgend complex: Bevat een vitaminecomplex van panthenol en niacinamide.
  • Versterkt haar: Ondersteunt een versterkte haarstructuur.

Art. nr.: MUE-2986743
Inhoud: 150 ml
EAN: 5410091775216
Producentnummer: 2986743
Merken: syoss
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Stylinggel Power Hold