PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 04. Herstellende Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn, 180 ml

Stylingspray voor gebruik met stijltang, föhn of krultang

€ 9,09

(€ 50,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 180 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Met gehydrolyseerde keratine
  • Helpt het haar tegen hitte te beschermen

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 04. Herstellende Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn, 180 ml € 9,09 (€ 50,50 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml € 7,78 (€ 77,80 / L)
Totaalprijs: € 16,87
Beschrijving

De Keratin Plex - 04. Herstellende Hittebeschermende Spray voor Stijltang en Föhn van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld om beschadigd haar tijdens het drogen en stylen tegen overmatige hitte te beschermen.

De formule met EXTRACELL™ PLEX en gehydrolyseerde keratine vormt een beschermend laagje rond de lengtes. Helpt de glans van het haar te behouden en het uiterlijk na het stylen te verbeteren.

Art. nr.: HAR-6029639
Inhoud: 180 ml
EAN: 8030976029639
Producentnummer: 6029639
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Pluizig haar, Beschadigd haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Trideceth-5, Saccharomyces Lysate, Trideceth-9, Glycerin, Cetrimoniumchlorid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Citronellal, Dehydroacetic Acid

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 04. Herstellende Hittebeschermende Spray voor Stijltang & Föhn