PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml

Glanzende finish op vochtig of droog haar

€ 7,78 € 8,19 -5%

(€ 77,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & breekbaar haar
  • Lichte spray voor de finishing touch
  • Geeft glans zonder het haar te verzwaren

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Herstellende Volumebalsem, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml € 7,78 (€ 77,80 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Herstellende Volumebalsem, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / L)
Totaalprijs: € 16,27
Beschrijving

De Arganolie - Volume- en Glansspray van PHYTORELAX LABORATORIES is een lichte spray voor de finishing touch van het haar. Kan op vochtige of droge lengtes worden gebruikt: geeft glans zonder te verzwaren en laat het haar langdurig stralen.

Art. nr.: HAR-6008269
Inhoud: 100 ml
EAN: 8030976008269
Producentnummer: 6008269
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Fijn haar
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Vp/Va Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetrimoniumchlorid, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Hydrolized Wheat Protein, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Linalool, Citric Acid, Limonene, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Citronellal

Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder