PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Herstellende Volumebalsem, 250 ml

Balsem voor sterker en zachter haar

€ 8,49

(€ 33,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & breekbaar haar
  • Geeft volume & body
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Herstellende Volumebalsem, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / L)
The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml € 7,06 (€ 28,24 / L)
Totaalprijs: € 15,55
Beschrijving

De Arganolie - Herstellende Volumeconditioner van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor fijn en kwetsbaar haar.
De formule met arganolie helpt het haar meer body, stevigheid en volume te geven en maakt het makkelijker doorkambaar. Na gebruik voelt het haar zachter en verzorgd aan.

Toepassing
Breng na het wassen aan op vochtig haar, masseer in en kam door. Spoel af met lauw water.

Art. nr.: HAR-6008214
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976008214
Producentnummer: 6008214
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Fijn haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Orbignya Oleifera Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Parfum, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, Linalool, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E)

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Herstellende Volumebalsem

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder