PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss - Hittebeschermende Anti-Frizz & Anti-Vochtigheidsspray, 200 ml

Helpt het haar tijdens het stylen in model te houden

€ 8,63 € 9,09 -5%

(€ 43,15 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor pluizig & weerbarstig haar
  • Beschermt tijdens het stylen
  • Met keratine & avocado-olie

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss - Hittebeschermende Anti-Frizz & Anti-Vochtigheidsspray, 200 ml € 8,63 (€ 43,15 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Spray voor Volume & Glans, 100 ml € 7,78 (€ 77,80 / L)
Totaalprijs: € 16,41
Beschrijving

De Keratin Liss - Hittebeschermende Antipluis- en Anti-Vochtigheidsspray is ontwikkeld voor pluizig en moeilijk handelbaar haar.

De formule met gehydrolyseerde keratine en avocado-olie vormt een laagje rond de lengtes dat helpt ze tijdens het drogen en stylen tegen overmatige hitte te beschermen. Hydrateert en temt het haar en helpt pluis onder controle te houden en het tegen vocht te beschermen.

Art. nr.: HAR-6029585
Inhoud: 200 ml
EAN: 8030976029585
Producentnummer: 6029585
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Onhandelbaar haar
Vrij van: Minerale Oliën, Synthetische Kleurstoffen
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Sodium Myristoyl Glutamate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Disodium Edta, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Citrate, Methylisothiazolinon, Phenoxyethanol

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss - Hittebeschermende Anti-Frizz & Anti-Vochtigheidsspray