PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Intensief Voedend Haarmasker, 250 ml

Intensieve verzorging voor haar dat aan elasticiteit heeft verloren

€ 8,06 € 8,49 -5%

(€ 32,24 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met kokosolie
  • Geeft zachtheid & glans

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Intensief Voedend Haarmasker, 250 ml € 8,06 (€ 32,24 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 10,95
Beschrijving

Het Coconut - Intensief Voedende Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is een verzorging die vooral is ontwikkeld voor droog en dof haar. De formule met kokosolie voedt en hydrateert het haar.

Na gebruik ziet het haar er zachter, veerkrachtiger en glanzender uit. De rijke textuur helpt het uiterlijk van droog en beschadigd haar te verbeteren en houdt het haar goed doorkambaar.

Art. nr.: HAR-6011948
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976011948
Producentnummer: 6011948
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Orbignya Oleifera Oil, Hydrolized Wheat Protein, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E)

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut - Intensief Voedend Haarmasker