PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Voedend Haarmasker, 250 ml

Intensieve verzorging voor beschadigde lengtes

€ 8,49

(€ 33,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & verzwakt haar
  • Hydrateert
  • Maakt het haar elastisch & glanzend

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Voedend Haarmasker, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

Het Arganolie - Voedende Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor beschadigd en verzwakt haar.
De verzorging met arganolie voedt en hydrateert de lengtes en helpt hun uiterlijk te verbeteren. Het haar ziet er veerkrachtiger, zachter en glanzender uit.

Art. nr.: HAR-6008245
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976008245
Producentnummer: 6008245
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Orbignya Oleifera Oil, Cetrimoniumchlorid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Amodimethicone, Citric Acid, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Tocopherol (Vitamin E)

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Voedend Haarmasker

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling