M.Asam VINO GOLD SPF15 Daily Defense Cream, 50 ml

Betrouwbare bescherming en verzorging voor je dagelijkse look

Nieuw!

€ 19,19

(€ 383,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met SPF 15-bescherming tegen UVA & UVB
  • Trekt snel in & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml

M.Asam VINO GOLD SPF15 Daily Defense Cream, 50 ml € 19,19 (€ 383,80 / L)
M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Night Cream, 50 ml € 25,49 (€ 509,80 / L)
Totaalprijs: € 44,68
Beschrijving

De VINO GOLD SPF15 Daily Defense Cream van M.Asam is een beschermende dagverzorging voor elk huidtype die zorgt voor een verzorgde uitstraling. De formule combineert verzorgende eigenschappen met UV-bescherming voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geïntegreerde UV-bescherming: Beschermingsfactor 15 beschermt tegen UVA- en UVB-straling.
  • Verzorgende formule: Bevat druivenpitextract, resveratrol, sheaboter en macadamianootolie en is vrij van siliconen, microplastics, parabenen, PEG's, minerale oliën en kleurstoffen.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich moeiteloos aanbrengen, trekt volledig in en is het hele jaar door geschikt voor vrouwen en mannen.

Toepassing: 's Ochtends na het reinigen en het serum op het gezicht aanbrengen.


Art. nr.: MUE-45215
Inhoud: 50 ml
EAN: 4049639452152
Producentnummer: 45215
Merken: M.Asam
Huidtype: Elk huidtype, Normale huid, Droge huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearylalcohol, Propandiol, Ethylhexyl Salicylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Stearoyl Glutamate, Resveratrol, Inulin, Palmitoyl Sh-Hexapeptide-13 Serine Sp Amide, Vitis Vinifera Seed Extract, Titis Vinifera Vine Extract, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-3, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Lactic Acid, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, C 18-36 Acid Triglyceride, C18-36 Acid Glycol Ester, Parfum, Sorbitan Oleate, Sorbitan Laurate, Zea Mays Starch, Xanthan Gum, Polyvinyl Alcohol, Sodium Gluconate, Caprylhydroxamic Acid, Hydroxyacetophenone, Ethylhexyl Triazone, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Linalool, Limonene, Citronellol, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Pinene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geranyl Acetate, Acetyl Cedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam VINO GOLD SPF15 Daily Defense Cream