KORRES Kyma Eau de Toilette, 50 ml

Verkwikkend geurkarakter voor een fris huidgevoel

Nieuw!

€ 49,49

(€ 989,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Aquatisch-houtachtige geurnoot
  • Met maritieme & kruidige accenten

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

KORRES Kyma Eau de Toilette, 50 ml € 49,49 (€ 989,80 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 73,98
Beschrijving

De Kyma Eau de Toilette van KORRES is een aquatische herengeur met een zacht, houtachtig karakter. De geurcompositie combineert maritieme noten met kruidige accenten voor een frisse geurbeleving met subtiele, mannelijke warmte.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Aquatische geur: Biedt een frisse geurbeleving met een zacht, houtachtig karakter.
  • Maritiem en kruidig: Compositie van maritieme noten, kruidige accenten en een fijne pepernoot in het hart.
  • Houtachtige basis: Afgerond met een basisnoot van cederhout, vetiver en nootmuskaat.
  • Eenvoudige dosering: De flacon is voorzien van een handige pompverstuiver.

Art. nr.: MUE-21010625
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069116995
Producentnummer: 21010625
Merken: KORRES
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Kyma Eau de Toilette