I PROVENZALI Rosa Mosqueta Micellair Water, 400 ml

Zachte formule voor dagelijkse make-up verwijdering

€ 6,59

(€ 16,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Tijdelijk niet leverbaar Helaas hebben we op dit moment geen informatie over wanneer dit product weer beschikbaar zal zijn. Klik op "Melden wanneer beschikbaar" hieronder en wij zullen je direct informeren wanneer het product weer beschikbaar is.

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Ideaal voor gezicht, ogen en lippen
  • Verzachtende eigenschappen

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Beschrijving

De formule van dit micellair water combineert de eigenschappen van twee kostbare rozen: het bevat damastrooswater en wilde roosextracten, die verzachtende en verfrissende eigenschappen hebben. Het is ideaal voor een milde reiniging en het verwijderen van make-up van gezicht, ogen en lippen.

Toepassing: Breng 's ochtends en 's avonds een kleine hoeveelheid van het product aan op een wattenschijfje en gebruik het om het gezicht te reinigen.

Art. nr.: XEC-MIR-1715
Inhoud: 400 ml
EAN: 8025796008292
Producentnummer: 1715
Merken: I PROVENZALI
Huidtype: Elk huidtype
Geur: roos
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Alcohol, Sulfaten
Certificaten: Leaping Bunny
Toepassing: Doordrenk een wattenschijfje met het micellair water en veeg zachtjes over je gezicht, lippen en gesloten ogen. Afspoelen met water is niet nodig.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[1], Rosa Moschata Leaf Extract[2], Rosa Damascena Flower Water[1], Rosa Centifolia Flower Water[2], Caprylyl/Capryl Glucoside[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Sodium Lactate[2], Sodium Pca[2], Lecithin[2], Mannitol[2], Citric Acid[2], Sodium Phytate[2], Sodium Anisate[2], Phenylethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italië, www.iprovenzali.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Rosa Mosqueta Micellair Water