Catrice Blend + Bond Setting Spray, 55 ml

Betrouwbare fixatie en verzorging voor een frisse finish

Nieuw!

€ 5,09

(€ 92,55 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 55 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fixatie & verzorging in één spray
  • Met hyaluronzuur & biologisch haverextract
  • Lichte finish & subtiele glow

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Blend + Bond Setting Spray, 55 ml € 5,09 (€ 92,55 / L)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

De Blend + Bond Setting Spray van Catrice fixeert je make-up en verzorgt je huid tegelijkertijd met hydraterende ingrediënten. De fijne nevel laat poeder- en vloeibare texturen naadloos in elkaar overlopen voor een frisse uitstraling met een subtiele glow.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Verrijkt met hyaluronzuur en gefermenteerd biologisch haverextract.
  • Naadloze finish: Laat zowel poeder- als vloeibare texturen in elkaar overlopen en geeft een subtiele glow zonder zwaar aan te voelen.
  • Fijne toepassing: De extra fijne nevel maakt gelijkmatig aanbrengen mogelijk.
  • Veelzijdig gebruik: Fixeert je make-up en frist je look eenvoudig op.

Let op bij het gebruik: Kan flexibel voor, tijdens of na het aanbrengen van je make-up worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-954043
Inhoud: 55 ml
EAN: 4059729540430
Producentnummer: 954043
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Blend + Bond Setting Spray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder