Blink Fresh Cotton Luchtverfrisserparels, 340 g

Langdurige frisheid en subtiele geurverspreiding in het hele huis

Nieuw!

€ 1,79

(€ 5,26 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 340 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonkamer, badkamer & hal
  • Geur Fresh Cotton
  • Continue & subtiele geurverspreiding

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Blink Fresh Cotton Luchtverfrisserparels, 340 g € 1,79 (€ 5,26 / kg)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Totaalprijs: € 23,28
Beschrijving

De luchtverfrisserparels Fresh Cotton van Blink zijn praktische luchtverfrisserparels in een decoratief glazen potje, die zorgen voor een continue geurverspreiding in woonruimtes zoals de woonkamer, badkamer of hal. Ze verspreiden langdurig een geur in de geurvariant Fresh Cotton, die doet denken aan frisgewassen wasgoed.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • Fresh Cotton-geur: Verspreidt langdurig een geur van frisgewassen wasgoed.
  • Continue verspreiding: Zorgt voor een continue en subtiele geurverspreiding in de ruimte.
  • Aantrekkelijk design: Het decoratieve glazen potje is ideaal voor de woonkamer, badkamer of hal.
  • Eenvoudig in gebruik: Je gebruikt de luchtverfrisser eenvoudig door de folie onder het deksel te verwijderen.

Art. nr.: MUE-2023615
Inhoud: 340 g
EAN: 2200241761328
Producentnummer: 2023615
Merken: Blink
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Blink Fresh Cotton Luchtverfrisserparels

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder