Terra Naturi HYDRO & REPAIR Haarmasker, 150 ml

Intensieve verzorging en versterkte structuur voor soepel haar

Nieuw!

€ 2,79

(€ 18,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & belast haar
  • Met biologische kokosolie & biologische aloë vera
  • Verzorgt & ondersteunt de doorkambaarheid

Vaak samen gekocht met Natura Siberica Hair Evolution Natural Shampoo Be Curl, 245 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR Haarmasker, 150 ml € 2,79 (€ 18,60 / L)
Natura Siberica Hair Evolution Natural Shampoo Be Curl, 245 ml € 6,39 (€ 26,08 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

Het HYDRO & REPAIR Haarmasker van Terra Naturi is speciaal ontwikkeld voor droog en belast haar. Het verzorgt het haar intensief en versterkt de haarstructuur voor een soepel resultaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog en beschadigd haar.
  • Verzorgende formule: Bevat biologische kokosolie, biologische aloë vera en rijke oliecomponenten.
  • Betere doorkambaarheid: Ondersteunt de doorkambaarheid en zorgt voor soepel haar.
  • Versterkende verzorging: Versterkt de haarstructuur.

Art. nr.: MUE-HAARKURREPHYDRO
Inhoud: 150 ml
EAN: 2200308938014
Producentnummer: HAARKURREPHYDRO
Merken: Terra Naturi
Haartype: Broos haar, Elk haartype, Droog haar, Onhandelbaar haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi HYDRO & REPAIR Haarmasker