Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner, 200 ml

Licht haargevoel en betere doorkambaarheid na het wassen

Nieuw!

€ 2,29

(€ 11,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met biologisch kokosextract & biologische aloë vera
  • Formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 5,18
Beschrijving

De HYDRO & REPAIR Conditioner van Terra Naturi is een vloeibare conditioner voor droog en beschadigd haar die het haar soepel laat aanvoelen en een verzorgde uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog en beschadigd haar.
  • Verzorgende formule: Bevat biologisch kokosextract en biologische aloë vera.
  • Zonder siliconen: De formule bevat geen siliconen.
  • Betere doorkambaarheid: Ondersteunt de doorkambaarheid na het wassen zonder het haar te verzwaren.
  • Eenvoudig in gebruik: De romige textuur is moeiteloos door nat haar te verdelen.

Art. nr.: MUE-600-90-0007-NEU
Inhoud: 200 ml
EAN: 4053776027166
Producentnummer: 600-90-0007 NEU
Merken: Terra Naturi
Haartype: Elk haartype, Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Amorphophallus Konjac Root Extract, Fructooligosaccharides, Citric Acid, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Potassium Lactate, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner