Terra Naturi CLEAR Matterende Fluid, 30 ml

matterende dagverzorging voor een fluweelzacht huidgevoel

Nieuw!

€ 3,99

(€ 133,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een huid die gevoelig is voor onzuiverheden
  • Olievrije formule & matterend effect
  • Met wilgenbast & klei

Vaak samen gekocht met Terra Naturi EXPERT CARE Fyto-Peptideserum, 30 ml

Terra Naturi CLEAR Matterende Fluid, 30 ml € 3,99 (€ 133,00 / L)
Terra Naturi EXPERT CARE Fyto-Peptideserum, 30 ml € 3,89 (€ 129,67 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De CLEAR Matterende Fluid van Terra Naturi is een dagverzorging die een glanzende huid effectief vermindert en een fluweelzacht huidgevoel achterlaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • matterende formule: De olievrije formule matteert de huid en vermindert glans.
  • Absorbeert huidvet: Witte klei en geneeskrachtige klei nemen overtollig huidvet op.
  • Preventieve verzorging: Wilgenbastextract met salicylzuur helpt het ontstaan van onzuiverheden te voorkomen.
  • Huidverzorging: Plantaardig bisabolol verzacht irritaties en ondersteunt het herstelproces van de huid.

Art. nr.: MUE-490543
Inhoud: 30 ml
EAN: 2200307734860
Producentnummer: 490543
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype, Gecombineerde huid, Onzuivere huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Caolin Clay, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Diatomaceous Earth, Bisabolol, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Gellan Gum, Parfum[1], Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Linalool[1], Geraniol[1], Benzyl Alcohol[1]

  1. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi CLEAR Matterende Fluid

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder