Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Shampoo 500 ml, 500 ml

Versterkt de haarwortels en geeft voelbaar meer volume

Nieuw!

€ 7,59

(€ 15,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor futloos & breekbaar haar
  • Met cafeïne & peptiden
  • Siliconenvrij & vegan formule

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Shampoo 500 ml, 500 ml € 7,59 (€ 15,18 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 11,18
Beschrijving

De GLISS Full Hair Magic Shampoo van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo voor futloos en breekbaar haar die je haar reinigt en voelbaar meer volume geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor futloos haar: Versterkt de haarwortels en vermindert haarverlies door haarbreuk.
  • Actieve ingrediënten: Formule met cafeïne en peptiden ondersteunt de haargroeifactoren.
  • Volume en kracht: Geeft het haar volume voor een sterkere en vollere uitstraling.
  • Siliconenvrije verzorging: Vegan formule zonder siliconen.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 90% uit gerecycled plastic.

Art. nr.: MUE-3052551
Inhoud: 500 ml
EAN: 9000101760934
Producentnummer: 3052551
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Broos haar, Dof haar, Beschadigd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf GLISS Full Hair Magic Shampoo 500 ml

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder