Plantur Plantur 39 Spray-Kuur, 125 ml

Kan worden gebruikt op droog & nat haar

€ 8,45 € 9,39 -10%

(€ 67,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor moe, broos & beschadigd haar
  • Ideaal voor haar boven de 40
  • Vitaliseert & verzorgt

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Fyto-Cafeïne-Shampoo Speciaal voor Fijn & Breekbaar Haar, 250 ml

Plantur Plantur 39 Spray-Kuur, 125 ml € 8,45 (€ 67,60 / L)
Plantur Plantur 39 Fyto-Cafeïne-Shampoo Speciaal voor Fijn & Breekbaar Haar, 250 ml € 13,49 (€ 53,96 / L)
Totaalprijs: € 21,94
Beschrijving

Haar kan met de jaren bleker, vermoeider en broos lijken. Met de Plantur 39 spraybehandeling kunt u dit tegengaan. De praktische spraybehandeling hydrateert je haar met behulp van panthenol en bindt de haarstructuur. Bovendien wordt je hoofdhuid optimaal verzorgd - gewoon in nat of droog haar sprayen en föhnen. Je haar zal al na een paar keer gebruik prachtig glanzen en er vitaler uitzien.

Art. nr.: MUE-70170
Inhoud: 125 ml
EAN: 4008666752314
Producentnummer: 70170
Merken: Plantur
Productlijnen: Plantur 39
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen., Houd ogen en mond gesloten tijdens gebruik, Niet inademen, nicht ausspülen
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Amodimethicone, Propylene Glycol, Panthenol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Polyquaternium-16, Peg-14 Dimethicone, Parfum, Vp/Va Copolymer, Cetrimoniumchlorid, Trideceth-12, Methylparaben, Citric Acid, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Propylparaben, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Ethylhexylglycerin

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG, Johanneswerkstraße 34-36, 33611, Bielefeld, Duitsland, www.drwolffgroup.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Plantur 39 Spray-Kuur

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder