PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 03. Gladmakende & Anti-Frizz Lamellaire Balsem, 150 ml

Lamellaire technologie voor zachte en glanzende lengtes

€ 9,39 € 9,89 -5%

(€ 62,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Vloeibare lamellaire conditioner
  • Ontwart zonder het haar te verzwaren

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 03. Gladmakende & Anti-Frizz Lamellaire Balsem, 150 ml € 9,39 (€ 62,60 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De Keratin Plex - 03. Gladmakende en Antipluis Lamellaire Conditioner van PHYTORELAX LABORATORIES is een vloeibare conditioner met lamellaire technologie voor beschadigd haar. Helpt de lengtes snel glad te maken en te ontwarren, pluis onder controle te houden en het uiterlijk van het haar tot in de punten te verbeteren zonder het te verzwaren. Het haar ziet er zacht en glanzend uit.

Toepassing

  • Goed schudden voor gebruik.
  • Breng één keer per week na het wassen aan op de lengtes en punten van nat haar.
  • Masseer één minuut in en spoel grondig uit.
  • Gebruik indien nodig daarna een conditioner of masker en föhn het haar droog.
  • Gebruik één dosis van 15 ml voor fijn haar en twee doses, oftewel 30 ml, voor dik haar.

Let op

Tijdens de activering van het product kan een warm gevoel ontstaan.

Art. nr.: HAR-6029622
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976029622
Producentnummer: 6029622
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Pluizig haar, Beschadigd haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Propylene, Alcohol Denat, Aqua, Myristyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 03. Gladmakende & Anti-Frizz Lamellaire Balsem