PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 01. Intensieve Herstellende Verzorging, 150 ml

Eenmaal per week voor of na het wassen gebruiken

€ 10,49

(€ 69,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Met EXTRACELL™ PLEX & keratine
  • Helpt de haarvezel te verbeteren

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 01. Intensieve Herstellende Verzorging, 150 ml € 10,49 (€ 69,93 / L)
ziaja goat's milk strengthening shampoo with keratin, 400 ml € 2,89 (€ 7,23 / L)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

De Keratin Plex - 01. Intensieve Herstellende Verzorging van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor beschadigd haar, ook als gevolg van kleuringen en chemische behandelingen. De formule met EXTRACELL™ PLEX en gehydrolyseerde keratine helpt beschadigde verbindingen in de haarvezel te herstellen en het haar tegen verdere beschadiging te beschermen.

Toepassing

  • Gebruik één keer per week wordt aanbevolen.
  • Voor het wassen: maak het haar vochtig en dep het handdoekdroog. Verdeel het product vervolgens van de haaraanzet tot de punten. Laat 10 tot 60 minuten inwerken, spoel grondig uit en was het haar vervolgens met shampoo.
  • Na het wassen: verdeel het product over de lengtes en punten en laat 3 tot 5 minuten inwerken. Spoel grondig uit en droog het haar.
Art. nr.: HAR-6029608
Inhoud: 150 ml
EAN: 8030976029608
Producentnummer: 6029608
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Vrij van: Minerale Oliën
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Amodimethicone, Coco Caprylate/Caprate, Saccharide Isomerate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Lactic Acid, Phenoxyethanol, C12-14 Aec-Alketh-5, C12-14 Sec-Alketh-7, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Linalool, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex - 01. Intensieve Herstellende Verzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder