PHYTORELAX LABORATOIRES Flash Care 5 Seconds - Flash Herstellend Serum, 50 ml

Sprayserum voor voller uitziende lengtes

€ 22,49 € 24,99 -10%

(€ 449,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Leave-in-behandeling
  • Geeft zachtheid in 5 seconden

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 21 #langhaar Nutri-Cafeïne-Shampoo, 200 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Flash Care 5 Seconds - Flash Herstellend Serum, 50 ml € 22,49 (€ 449,80 / L)
Plantur Plantur 21 #langhaar Nutri-Cafeïne-Shampoo, 200 ml € 9,89 (€ 49,45 / L)
Totaalprijs: € 32,38
Beschrijving

Een snelle verzorging voor beschadigde lengtes

Dit leave-in spraysserum met Boost Peptide Technology is ontwikkeld voor dof en kwetsbaar haar. Geeft na enkele seconden zachtheid en helpt het uiterlijk van beschadigde lengtes te verbeteren.

Het haar ziet er voller en verzorgd uit en voelt zijdezacht aan. De lichte formule wordt na het wassen aangebracht en bereidt het haar voor op de styling.

Toepassing

  • Goed schudden voor gebruik.
  • Spray na het wassen op handdoekdroog haar.
  • Laat vijf seconden inwerken en style het haar daarna zoals gewoonlijk.
  • Niet uitspoelen.

Productkenmerken

  • Sprayserum voor beschadigd haar
  • Leave-informule
  • Met Boost Peptide Technology
  • Helpt het uiterlijk van beschadigde lengtes te verbeteren
  • Geeft zachtheid & een zijdezacht gevoel
  • Eenvoudig aan te brengen op handdoekdroog haar
  • Werkt in vijf seconden
Art. nr.: HAR-6037290
Inhoud: 50 ml
EAN: 8030976037290
Producentnummer: 6037290
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Broos haar, Beschadigd haar
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Polysilicone-29, Silicone Quaternium-18, Trideceth-12, Trideceth-6, Phenoxyethanol, Parfum, Trideceth-9, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Hexamethylindanopyran, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Flash Care 5 Seconds - Flash Herstellend Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder