PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Gladmakend Anti-Frizz Haarmasker, 250 ml

Helpt het haar langer glad in model te houden

€ 8,49

(€ 33,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor pluizig & weerbarstig haar
  • Helpt het haar glad te stylen
  • Maakt het haar zacht

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Gladmakend Anti-Frizz Haarmasker, 250 ml € 8,49 (€ 33,96 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 16,27
Beschrijving

Het Arganolie - Gladmakend Antipluis Haarmasker van PHYTORELAX LABORATORIES is ontwikkeld voor pluizig en moeilijk handelbaar haar.
De formule met arganolie helpt pluis onder controle te houden en zorgt voor een gladde styling die langer mooi blijft. Na gebruik ziet het haar er zacht en glanzend uit.

Art. nr.: HAR-6008276
Inhoud: 250 ml
EAN: 8030976008276
Producentnummer: 6008276
Merken: PHYTORELAX LABORATOIRES
Haartype: Pluizig haar, Onhandelbaar haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Orbignya Oleifera Oil, Cetrimoniumchlorid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Amodimethicone, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Chloride, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italië, www.phytorelax.it

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PHYTORELAX LABORATOIRES Arganolie - Gladmakend Anti-Frizz Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder