L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Reinigingsgel, 260 ml

Milde gezichtsreiniging en voorbereiding op de verzorging

Nieuw!

€ 10,09

(€ 38,81 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 260 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de vette & onzuivere mannenhuid
  • Met 2% salicylzuur & niacinamide
  • Grondige poriënreiniging

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Reinigingsgel, 260 ml € 10,09 (€ 38,81 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 27,93
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Derma Control Reinigingsgel van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor de vette mannenhuid die gevoelig is voor onzuiverheden. De gel reinigt de poriën grondig en bereidt je huid optimaal voor op de daaropvolgende verzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Formule met werkzame ingrediënten: Bevat 2% salicylzuur en niacinamide.
  • Dieptereiniging: Reinigt de poriën grondig en verwijdert overtollig talg op milde wijze.
  • Tegen onzuiverheden: Kan het zichtbare voorkomen van onzuiverheden verminderen en helpen nieuwe onzuiverheden te voorkomen.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich gemakkelijk over het gezicht verdelen en opschuimen.

Art. nr.: MUE-AA921700
Inhoud: 260 ml
EAN: 3600524190439
Producentnummer: AA921700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Vettige huid
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Niacinamide, Triethylcitrate, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Hydroxyde, Disodium Edta, Capryloyl Salicylic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Reinigingsgel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder