KORRES Athenian Grooming Anti-Aging Crème voor Gezicht en Ogen, 50 ml

Gerichte verzorging voor meer elasticiteit en uitstraling

Nieuw!

€ 37,49

(€ 749,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen & de rijpere huid
  • Met duizendblad- & baobabextract
  • Verzorging voor gezicht & oogcontouren

Vaak samen gekocht met ziaja acai berry face & neck serum, 50 ml

KORRES Athenian Grooming Anti-Aging Crème voor Gezicht en Ogen, 50 ml € 37,49 (€ 749,80 / L)
ziaja acai berry face & neck serum, 50 ml € 5,49 (€ 109,80 / L)
Totaalprijs: € 42,98
Beschrijving

De Athenian Grooming Anti-Aging Crème voor Gezicht en Ogen van KORRES is een verzorging voor de rijpere huid die speciaal voor mannen is ontwikkeld. De crème ondersteunt de uitstraling van de huid bij zichtbare tekenen van huidveroudering in het gezicht, de hals en rond de ogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale verzorging: Afgestemd op de behoeften van mannen met een rijpere huid.
  • Plantenextracten: Samengesteld met duizendbladextract en baobabbladextract.
  • Gerichte werking: Kan de elasticiteit van de huid verbeteren en de zichtbaarheid van rimpels en wallen verminderen.
  • Dagelijks gebruik: Ideaal voor de dagelijkse verzorgingsroutine.

Toepassing: Bij gebruik op gezicht, hals en oogcontouren de bovenste oogleden vermijden.


Art. nr.: MUE-21013136
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069131257
Producentnummer: 21013136
Merken: KORRES
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Anti-Aging Crème voor Gezicht en Ogen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder